Ortaokul kitapları, öğrencileri bu eğitim-öğretim yıllarında daha iyi bir şekilde desteklemeyi amaçlar. Bu kapsamda sunulan farklı içerikler yer almaktadır. Her birini inceleyerek, öğrencilerinizin ihtiyaçlarına en uygun olanları hemen keşfedebilirsiniz.

Dersi deste dinlemek, ödevleri yapmak her zaman önemlidir. Ancak öğrenciler bazen ek çalışma kaynaklarına gereksinim duyabilir. Bunun yanı sıra dersler kötüyse, bunları geliştirmek için yeni kitaplara ihtiyaç hissedebilir.

Kitap Sev, bu gibi durumlarda öğrencilerin gereksinimlerine özel çözümler sunmaktadır. Her birini inceleyebilir, uygun fiyatlarımızdan yararlanarak siparişlerini hemen verebilirsiniz.

LGS Deneme Setleri

  1. sınıfa gelen öğrencilerin ve velilerin aklında olan en büyük konu LGS’dir. Zira daha iyi bir liseye gitmek arzu edilir. Bu durum üniversiteyi ve hayatın kalanını da önemli ölçüde etkiler.

Eğer öğrencinizin daha iyi çalışmasını ve pratik yapmasını istiyorsanız, deneme setleri bunun için oldukça önemlidir. Böylece sınava daha iyi hazırlanmaları, zamanı daha iyi değerlendirerek daha fazla soru çözmelerine olanak tanınır.

Kitap Sev bu kapsamda size birbirinden farklı seçenekler sunar. Tüm denemeleri inceleyebilir, aralarından çocuklarınıza en uygun olanlarını tercih edebilirsiniz. Ortaokul deneme kitapları, özel içerikleri ile öğrencileri daha iyi bir şekilde hazırlayabilirsiniz.

Ortaöğretim Okuma Kitapları

Ortaokulda bulunan öğrencilerin kelime dağarcıkları, ilkokula göre daha yüksektir. Ancak bu yine de uygun seviyede olduğu anlamına gelmez. Metinler daha iyi okunsa da bu durum paragraf sorularının verimli bir şekilde çözüleceğini göstermez.

Dolayısıyla gerek paragraf sorularında daha iyi çözüm almak gerekse kelime dağarcıklarını geliştirmek için Kitap Sev birbirinden farklı hikaye kitaplarına sahiptir. Ebeveyn olarak bunların her birini inceleyebilir, aralarından çocuklarınıza en uygun olduğunu düşündüklerinizi sipariş verebilirsiniz.

Bu kapsamda Küçük Prens’ten Ömer Seyfettin dizisine kadar farklı seçenekler vardır. Her bir ortaokul okuma kitabı, bu eğitim-öğretim seviyesindeki çocukların ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmaktadır.

Ortaokul Türkçe Kitapları

Türkçe dersleri her ne kadar kolay gibi görülse de öğrencilerin en çok zorlandığı derslerden bir tanesidir. Özellikle Ünlüler Karması gibi konular, öğrencilerin zorlandığı konulardandır.

Eğer öğrencinizin bunları daha iyi çözmesini istiyorsanız, Kitap Sev bu konuda uygun konu anlatımları ve soru bankaları sunmaktadır. Böylece hem tekrar yapmaları hem de soru çözerek pekiştirmeleri mümkündür.

Ortaokul kitapları arasında Kitap Sev, ortaokul çağındaki çocuklara farklı seçenekler de teklif etmektedir. Bunların da her birini değerlendirerek, onlara en uygun olanları bulabilirsiniz.

Orijinal fiyat: 200.00₺.Şu andaki fiyat: 150.00₺.
Orijinal fiyat: 200.00₺.Şu andaki fiyat: 150.00₺.
Orijinal fiyat: 130.00₺.Şu andaki fiyat: 104.00₺.
Orijinal fiyat: 750.00₺.Şu andaki fiyat: 399.00₺.
Orijinal fiyat: 300.00₺.Şu andaki fiyat: 200.00₺.
Orijinal fiyat: 150.00₺.Şu andaki fiyat: 100.00₺.
150.00
Orijinal fiyat: 110.00₺.Şu andaki fiyat: 90.00₺.
Orijinal fiyat: 200.00₺.Şu andaki fiyat: 150.00₺.
Orijinal fiyat: 200.00₺.Şu andaki fiyat: 150.00₺.

4. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Kitapları

Eğlenceli Okuma Serisi Set 18 (4. ve 5. Sınıflar Için)

Orijinal fiyat: 200.00₺.Şu andaki fiyat: 150.00₺.

Ortaokul Kitapları

Süper Bilgi Seti (5 Kitap)

Orijinal fiyat: 220.00₺.Şu andaki fiyat: 200.00₺.