Okul öncesi eğitici ve öğretici kitaplar, çocukların kendilerini daha iyi bir şekilde geliştirmelerine yardımcı olur. Okul öncesi dönemde temeli sağlam atmak, ilerleyen yaşlarda akademik başarıları da olumlu şekilde etkiler.

Bunun bilincinde olan Kitap Sev, bu kapsamda size farklı seçenekler teklif etmektedir. Ebeveyn olarak bunların her birini inceleyerek çocuklarınız için en uygun olanları keşfedebilirsiniz. Zeka geliştirmeleri kapsamında onların,

  1. Öğrenme yeteneğini geliştirebilir,
  2. Kalem tutma becerisi verebilir,
  3. Zihinsel beceri gelişimlerine katkıda bulunabilirsiniz.

Farklı okul öncesi eğitici ve öğretici kitaplar sayesinde onların büyüme süreçlerine olumlu katkılarda bulunabilirsiniz. İçlerinde bulunan etkinlikler değişse de renk, şekil, eksik bulma ve labirent etkinlikleri vardır.

Okul Öncesi Sayı Alıştırmaları

Sayılar sadece matematiğe girişte değil, hayatın her alanında önemlidir. Çocuklarınızın hayatlarının başlarında bunları öğrenmesi, eğitim-öğretim süreçlerinde onlara yardımcı olur.

Bu kapsamda sunulan okul öncesi eğitici ve öğretici kitaplar 1’den 10’a kadar rakamları onlara tanıtmaktadır. Bunların öğrenilmesi ile diğer sayılar da daha iyi bir şekilde anlaşılabilir. Pekiştirme örnekleri ile bu süreç desteklenir.

Eğer çocuklarınızın matematiğe ilgi duymasını istiyorsanız, okul öncesine sunulan sayı alıştırmaları istediğiniz sonuçları almanıza yardımcı olur.

Okul Öncesi Zeka Alıştırmaları

Okul öncesi eğitici ve öğretici kitaplar arasında zeka alıştırmaları, çocukları zihinsel olarak geliştirmeye olanak tanır. Bu kapsamda olan kitaplarda, birbirinden farklı etkinlikler mevcuttur.

Böylece çocuklarınıza becerilerini daha iyi geliştirmesi sağlanır. Kitap Sev, çocuklarınızın kendini daha iyi geliştirmesini ve hayatında başarılı olmasını amaçlayarak farklı kitaplar sunmaktadır. Anne-baba olarak bunları önceden inceleyebilir, uygun fiyatlar ile sipariş oluşturabilirsiniz.

İngilizce Sayı Bak Öğren Kartları

Dil öğrenimine erken yaşlarda başlanması, daha iyi sonuçların alınmasına yardımcı olur. İngilizce global bir dil olduğu için bunu erken yaşta öğrenmek, farklı dilleri de rahatça öğrenmeye fırsat tanır.

Kitap Sev bunu sağlamak için 0-3 yaş arası çocuklar için özel sayı bak öğren kartları sunmaktadır. Bunların üzerinde zeka gelişimini desteklemek için gerçek fotoğraflar kullanılır. Üzerlerinde bulunan sayılar İngilizce olduğu için rakamlarla bu dile başlamalarına olanak verir.

Bunun yanı sıra içerisinde farklı nesneler, ürünler ve canlılar da vardır. Böylece bilgilerini daha iyi geliştirmesine yardımcı olur.

Okul Öncesi Eğitici ve Öğretici Kitaplar – kategorisinde çok satan yeni çıkan ve tüm kitaplara hızlıca bu sayfadan ulaşabilirsiniz … 4-7 Yaş Okul Öncesi Çocuklar İçin IQ Zeka Geliştiren Oyunlar ve Öğretici Kitaplar İçin Sayfayı İnceleyin …

Çocuk İlkokul Kitapları

Renk Algısı Geliştirme Oyunu

Orijinal fiyat: 115.00₺.Şu andaki fiyat: 90.00₺.

Çocuk İlkokul Kitapları

Okuma Yazma Eğitim Seti

Orijinal fiyat: 2,150.00₺.Şu andaki fiyat: 1,500.00₺.

Çocuk Kitapları

3 Yaş İçin Öyküler

Orijinal fiyat: 42.00₺.Şu andaki fiyat: 35.00₺.

Çocuk 4-5 Yaş Kitapları

Harika Okuyorum Seti

Orijinal fiyat: 125.00₺.Şu andaki fiyat: 100.00₺.
Orijinal fiyat: 180.00₺.Şu andaki fiyat: 150.00₺.
Orijinal fiyat: 250.00₺.Şu andaki fiyat: 200.00₺.
Orijinal fiyat: 200.00₺.Şu andaki fiyat: 160.00₺.
Orijinal fiyat: 25.00₺.Şu andaki fiyat: 17.50₺.

Anaokulu Kitapları

Boyama Kitabı Dostluk Temalı

Orijinal fiyat: 25.00₺.Şu andaki fiyat: 17.50₺.

0-3 Yaş Kartlar, Kitaplar

Boyama Kitabı Hayvanlar Temalı

Orijinal fiyat: 25.00₺.Şu andaki fiyat: 17.50₺.