Boyama kitabı seti, çocuklara hem eğlenmeleri hem de öğrenmeleri için özel bir şekilde sunulur. Bununla sınırlı kalmadan boyama kitapları, çocukların kendilerini daha iyi hissetmelerine de yardımcı olur.

Bu bakımdan boyama kitaplarının çocuklara birçok katkısı bulunmaktadır. Kitap Sev, her yaş çocuğa uygun seçeneklere sahiptir. Ebeveyn olarak bunların her birini inceleyebilir, aralarından onlara en uyumlu olduğunu düşündüklerinizi seçebilirsiniz. Sahip olduğu temalar değişse de temel olarak şu şekildedir;

  1. Bitki temalı boyama kitapları
  2. Hayvan temalı boyama kitapları
  3. Taşıt temalı boyama kitapları
  4. Sevgi temalı boyama kitapları
  5. Dostluk temalı boyama kitapları

Bunların her biri çocuklara özel bir şekilde tasarlanır. İster tek olarak alabilir isterseniz boyama kitabı seti olarak düşünebilirsiniz.

Çocuklarınıza Bitkileri Öğretin

Dünyada mevcut çok sayıda bitki vardır. Çocuklar doğal olarak bunların pek çoğuna yabancı olabilir. Eğer onların bitkileri daha iyi öğrenmesini istiyorsanız, boyama kitapları ile hem eğitici hem de öğretici sonuçlara alabilirsiniz.

Çocuklarınız her bir bitkiyi boyarken onun ne olduğunu daha iyi öğrenebilir. Her bir yaprağını istediği renge boyayarak, daha eğlenceli bir şekilde zaman geçirebilir.

Hayvan Temalı Boyama Kitapları

Dünyada yaşayan pek çok canlı vardır. Yetişkinler bunları bilse de yetişkinler için bunlar bir soru işareti oluşturabilir. Eğer eğlenceli bir şekilde hayvanları yakından tanımalarını istiyorsanız, boyama kitabı seti ile en iyi çözümleri keşfedebilirsiniz.

Kitap Sev, hayvan temalı kitaplarında birbirinden farklı canlıları onlara eğlenceli bir şekilde tanıtmaktadır. Onlara farklı renk boyalar verebilir, böylece hayvanlar alemini istediği gibi renklendirmelerini sağlayabilirsiniz.

Taşıt Temalı Boyama Kitapları

Günümüzde tren, metro, gemi, otomobil, uçak, bisiklet ve daha pek çok taşıt vardır. Bunların her biri gerek kullanım amacı gerekse teknik özelikleri bakımından değişkenlik gösterir. Yetişkinler tarafından bunlar bilinse de çocuklar için soru işareti olabilir.

Eğer çocuklarınızın taşıtları ve kullanım amaçlarını daha iyi bir şekilde öğrenmelerini istiyorsanız, Kitap Sev boyama kitabı seti ile en iyi sonuçları sunmaktadır. Çocuklarınıza farklı renkler verebilir, diledikleri gibi renklendirmelerine olanak tanıyabilirsiniz.

Çocuk İlkokul Kitapları

Renk Algısı Geliştirme Oyunu

Orijinal fiyat: 115.00₺.Şu andaki fiyat: 90.00₺.
25.00
Orijinal fiyat: 200.00₺.Şu andaki fiyat: 160.00₺.
Orijinal fiyat: 25.00₺.Şu andaki fiyat: 17.50₺.

Anaokulu Kitapları

Boyama Kitabı Dostluk Temalı

Orijinal fiyat: 25.00₺.Şu andaki fiyat: 17.50₺.

0-3 Yaş Kartlar, Kitaplar

Boyama Kitabı Hayvanlar Temalı

Orijinal fiyat: 25.00₺.Şu andaki fiyat: 17.50₺.

0-3 Yaş Kartlar, Kitaplar

Boyama Kitabı Sevgi Temalı

Orijinal fiyat: 25.00₺.Şu andaki fiyat: 17.50₺.
Orijinal fiyat: 200.00₺.Şu andaki fiyat: 160.00₺.
Orijinal fiyat: 85.00₺.Şu andaki fiyat: 70.00₺.