3. sınıf kaynak kitaplar, bu eğitim döneminde olan öğrencileri desteklemek, kelime dağarcıklarını daha da geliştirmek üzere sunulmaktadır. Hikaye kitapları ise onlara neyin doğru olduğunu, hayatın içinde kesitler ile beraber gösterir.

Tüm kitaplar bu eğitim çağında olan öğrencileri böylece özel bir şekilde desteklemeyi amaçlar. İhtiyaçları göz önünde bulundurularak, profesyonel eğitimciler tarafından hazırlanmıştır. Onlara bu çerçevede,

  1. Tatil setleri,
  2. Hikaye kitapları,
  3. Matematik kitapları gibi seçenekler sunulmaktadır.

Kitap Sev, tüm öğrencilere ve velilere çözümler vermek için geniş bir kategoriye sahiptir. Tüm seçenekleri inceleyebilir; öğrencilerinize en uygun olanları zorluk çekmeden keşfedebilirsiniz. Uygun fiyatlardan yararlanarak, Türkiye’nin neresinde olursanız olun sipariş verebilirsiniz.

3. Sınıf Tatil Kitapları

3. sınıf kaynak kitaplar arasında bulunan tatil kitapları, okullar yarıyıl tatillerine girdiğinde öğrencilere özel olarak sunulur. Eğer çocuklarınızın derslerden uzak kalmasını istemiyorsanız, bunlar size harika çözümler teklif eder. Gün gün öğrenciniz için planlamalar yapabilir, böylece düzenli çalışmalara devam etmesini sağlayabilirsiniz.

Eğlenceli ve sıkıcı olmayan yapısı olan bu kitaplar, set halindedir. İçerisinde bu kapsamda şu gibi ekler bulunur;

  1. Derslere yönelik eğlenceli etkinlikler
  2. Test, boşluk doldurma ve doğru-yanlış
  3. Okuma anlama, 5N 1K, hayal gücünü geliştirme
  4. Yönelik çalışmalar, bilsem bilmece bulmaca

Tüm bunlar, kazanım temelli hazırlandığı için çocuklarınızın öğrenmelerine yardımcı olur.

3. Sınıf Matematik Etkinlik Kitapları

Matematik temellerinin ilk sınıflarda atılması, öğrencinize sonraki senelerde de yardımcı olur. Ancak çoğu zaman matematik, çocukların sevdiği derslerden biri değildir. Eğer eğlenceli bir şekilde bu dersi nasıl sevdirebileceğinizi düşünüyorsanız, Kitap Sev özel seçenekler de sunmaktadır.

Bu eğitim dönemine özel sunulan etkinlik kitapları, çocuklarınıza eğlenirken öğrenmelerine, böylece matematiği sevmelerine olanak tanır.

3. Sınıf Hikaye Kitapları

Çocukların kelime dağarcıkları doğal olarak düşüktür. Bu zaman içerisinde duyulan cümleler, okunan kitaplar ile gelişir. Eğer hem onun kelime dağarcığını geliştirmek, hem de Türkçeyi daha iyi telaffuz etmesini sağlamak istiyorsanız 3. sınıf kaynak kitaplar arasında Kitap Sev size özel masal kitapları da sunmaktadır.

Bunların içinde mantık ve muhakeme sorularından, eleştirel düşünme sorularına kadar pek çok şey vardır. Bu nedenle çocuklarınızın öğrenmelerine yardımcı olur.

Orijinal fiyat: 250.00₺.Şu andaki fiyat: 216.00₺.
Orijinal fiyat: 425.00₺.Şu andaki fiyat: 375.00₺.
Orijinal fiyat: 590.00₺.Şu andaki fiyat: 520.00₺.
Orijinal fiyat: 200.00₺.Şu andaki fiyat: 150.00₺.
Orijinal fiyat: 185.00₺.Şu andaki fiyat: 150.00₺.
Orijinal fiyat: 65.00₺.Şu andaki fiyat: 50.00₺.
Orijinal fiyat: 200.00₺.Şu andaki fiyat: 160.00₺.
Orijinal fiyat: 180.00₺.Şu andaki fiyat: 150.00₺.
Orijinal fiyat: 150.00₺.Şu andaki fiyat: 120.00₺.
Orijinal fiyat: 90.00₺.Şu andaki fiyat: 75.00₺.
Orijinal fiyat: 237.50₺.Şu andaki fiyat: 200.00₺.