1. Sınıfa Yeni Başlayanlar İçin Önemli Kaynaklar

1-sinifa-yeni-baslayanlar-icin-onemli-kaynaklar

1. Sınıfa Yeni Başlayanlar İçin Önemli Kaynaklar nelerdir? Birinci sınıfa yeni başlayanlar için okuma ve okuduğunu anlama becerileri nasıl kazandırılır. Derslerde zorlanan öğrenciler için yardımcı kaynaklar ve öğretmenler için öğretimi kolaylaştırıcı akıllı tahta uyumlu materyaller bu rehberde. 

Çocuklarınız eğitim hayatının ilk yılı olan 1. sınıf öğrenim dönemine başlıyor. Heyecanınızı anlıyoruz. Onlara nasıl yardımcı olabileceğiniz konusunda tedirgin olmanız gayet normal bir tepkidir. Şimdi sakin olun. Onlara ilk eğitim döneminde hangi kaynaklarla yardım edebilirsiniz onları inceleyin. Bizler daima kitapsev.com ailesi olarak yanınızda olacağız. Öğretmenlerimizin için ise okumaya başlama, hece kitapları ve akıllı tahta uyumlu eğitimi kolaylaştırıcı materyaller sağlayacağız. Şüphesiz ilkokul döneminin en önemli ilk adımı olan 1. sınıflar için 1. Sınıf Kitapları kitapsev.com güvencesi ile en kaliteli baskı eserler, yayınevleri öncülüğünde sunulmaktadır. Birinci sınıf kitaplarının ve yardımcı kaynakların yanı sıra okumaya yeni başlayanlar için özel hikaye setleri bulunmaktadır. Bu hikaye setleri ile onlara sevebileceği ve eğlenebileceği hikaye-masal kitaplarına ilgisini çekebilirsiniz. 1. Sınıfa Yeni Başlayanlar İçin Önemli Kaynaklar yazılımızda tüm içerikleri mavi linklerden takip edebilirsiniz. Okumayı en çok kolaylaştıran materyallerden biri de hikaye, masal kitaplarıdır. İlginç karakterler ile eğlenceli bir şekilde okumaya geçecek hatta hızlı okuma alışkanlığını kolayca kazanacak. Artık okumaya başlama, okuduğunu anlama konusunda zorlanmayacak. En çok sevilen 1. sınıf hikaye ve masal kitaplarını web sitemizde bulabilir, öğrencilerinize veya çocuklarınıza aynı gün kargo hizmeti ile hemen satın alabilirsiniz.

1-sinifa-yeni-baslayanlar-icin-onemli-kaynaklar
1-sinifa-yeni-baslayanlar-icin-onemli-kaynaklar

1. Sınıfa Yeni Başlayanlar İçin Önemli Kaynaklar Konu Anlatımlı Kitaplar

Tüm birinci sınıf yardımcı kaynaklara erişiminizi kolaylaştırmak için daima burada olacağız. Eğitim söz konusu olduğunda  öğretmenlerimizin ve ebeveynlerimizin yanında ön safta bulunmaktayız. Konuları kavrayabilme yeteneklerini geliştiren 1. Sınıf Tüm Dersler Konu Anlatımlı Kitaplar birinci sınıfa yeni başlayan yavrularımız için analitik düşünme becerilerini geliştiren bir çok etkinlik içermektedir. Konu anlatımı ve çözümlü sorular ile zenginleştirilmiş kaliteli baskı kitaplar web sitemizde listelenmektedir. Yapacağınız tek şey mavi linkleri takip ederek incelemek olacaktır. Tüm konuların eğlenceli şekilde renkli olarak anlatıldığı konu anlatımlı kitaplar dönemin en çok tercih edilen öğretmen tercihleri olmuştur. Eğitimcilerimiz konu anlatımında bu kaynaklardan faydalanarak çocuklara daha iyi bir eğitim vermeyi amaçlıyor. Buna göre sizlerde bu kaynaklara erişebilir, çocuğunuzun konuları daha iyi kavramasına yardımcı olabilirsiniz. Ders kitaplarının muadili olan ve müfredata uygun yazılmış bu kitaplar tüm konuları detaylı şekilde işler. Çocuklarınızın anlayabileceği şekilde sade bir dille anlatılan kitaplar en çok tercih edilen yayın evlerinin baskılarından oluşmaktadır. Eğitimi hayatı boyunca meslek edinmiş yazarlarımız ve editörlerimizin de bu yayınevleri ile anlaşması bulunmaktadır. Tüm kitap ve yardımcı kitaplar temin edilebilmektedir.

1-sinifa-yeni-baslayanlar-icin-onemli-kaynaklar
1-sinifa-yeni-baslayanlar-icin-onemli-kaynaklar

1. Sınıfa Yeni Başlayanlar İçin Önemli Kaynaklar Matematik

Ayrıca 1. Sınıf Matematik Kitapları ile eğlenceli matematik öğrenmenin keyfini çıkaracaklar. Bu kaynaklar ile matematiği sevecekler. Kuşkusuz eğitim hayatının en önemli dersi olan matematik artık onlar için zor bir ders olmaktan çıkacak. Matematik aslında birinci sınıftan başlayarak farklı tekniklerle çocuklarımıza aşılandığında bu bilgiler kalıcı hale geliyor ve çocuklarımız ileriki sınıflarda zorlanmıyorlar. Konulara göre ayrılmış matematik etkinlikleri ile çocuğunuzun analitik zekasına sinyaller göndererek onları eğlendiren eğlendirirken öğreten kitaplara hemen göz atabilirsiniz.  Çocuklarınızın matematik öğrenme süreçlerini daha eğlenceli hale getiren bu etkinlik kitapları öğretmenlerimiz tarafından çokça tercih edilmektedir. Aslında matematikte akademik başarının kaynağı işte tam da bu dönemlerden geçiyor. Temelinizin sağlamlığı ile doğrudan ilgili olan matematik ve analitik düşünce yapısı öğrenimi ilkokul birinci sınıftan başlıyor. Matematik problem çözme yeteneklerini geliştirirken çocuklarınızı analitik düşünmeye alıştıran en önemli derstir. Birinci sınıftan başlayarak çocuğunuza matematiği sevdiren özel kaynaklarla destek olmalısınız. Dünyanın en başarılı bilim adamlarının matematik zekasının daha etkin olduğu bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Hayatlarının her döneminde matematikle karşılaşacaklar. Hayatın içinde bir sorunsal olmaktan çıkaracağınız matematik dersinde sizlerde çocuklarınız ile çok eğleneceksiniz.

1. Sınıfa Yeni Başlayanlar İçin Önemli Kaynaklar Hayat Bilgisi

Hatta sosyal hayatlarını geliştirmek ve bilgiye erişimlerini kolaylaştırmak için sunduğumuz 1. Sınıf Hayat Bilgisi Kitapları yardımcı kaynaklar ile artık konular çok kolay. Müfredata uygun kitaplar ile çocuklarınız evden takip ettiği eğlenceli konularla hayat bilgisi dersinde başarının temelini atmış olacak. Tüm zamanların en çok tercih edilen 1. sınıf hayat bilgisi dersi yardımcı kitapları ile konuları daha kolay anlayabilecek ve bu derste başarıyı yakalamalarında yardımcı olacak . Şimdi hayat bilgisi kitaplarına göz atarak çocuğunuzun zorlandığı tüm konular için, konu anlatımı, yaprak testler ve soru bankaları satın alabilirsiniz. Hayat bilgisi konu anlatımlı kitaplar sayesinde üniteleri ve konu özetlerini kolayca kavrayacaklar. Hayat bilgisi üniteleri eğlenceli ve zenginleştirilmiş konu anlatımları ile çocuklarımıza bu dersi sevdiren niteliktedir.

Aynı gün kargo hizmeti ile adresinize teslim edilen çocuk kitapları ile bir adım öne …  Şimdi çocuk kitaplarını inceleyerek dünyanın en çok tercih edilen kitaplarına erişmek çok kolay.

1-sinifa-yeni-baslayanlar-icin-onemli-kaynaklar
1-sinifa-yeni-baslayanlar-icin-onemli-kaynaklar

1. Sınıfa Yeni Başlayanlar İçin Önemli Kaynaklar Soru Bankaları

 

Çocuklarımız için uzman eğitimciler tarafından yazılan hikaye ve masal kitapları, etkinlikli kolay öğrenme materyalleri, çocuk 1. sınıf okuma kitapları, hece kitapları, çocuk ilkokul kitapları kitapsev.com güvencesi ile yayında.  Üstelik 1. Sınıf Tüm Dersler Soru Bankaları ile problem çözme yeteneği kazanmaya başlayacaklar. Tüm veliler ve öğretmenler için tavsiye edilen soru bankaları ile öğrencinizi ilkokul döneminden başlayarak problem çözmeye yönelmesini sağlayabilirsiniz. Okuma, okuduğunu anlama, analitik düşünme, zeka ve pratik zeka alıştırma testleri ile kolay öğrenecek, sıkılmadan konuları bitirecek. Çocuğunuz ilk okula başlama heyecanı ile bocalayabilir, okumaya başlama konusunda gecikebilir ve okumaya geçmede zorlanabilir. Tüm bu problemleri ortadan kaldırmak için birinci sınıfta yardımcı kaynaklar, hikayeler, alıştırmalar ve eğlenceli etkinliklerle işe başlayabilirsiniz.

Dersler konusunda tereddütleriniz varsa önemli bir ders olan Türkçe dersi için 1. Sınıf Türkçe Kitapları en güncel kaynaklar listesi ile yayındadır. 24 saat güncel tutulan web sitemizden dilediğiniz kaynağı satın alabilirsiniz. Son olarak test alışkanlığına birinci sınıf itibari ile başlamanızı öneririz. Neden test yeteneği kazandırmalısınız? Çünkü çocuğunuz eğitim hayatı boyunca bu test soruları ile karşılaşacak. Bunu şimdiden kazandırmanız için 1. Sınıf Yaprak Testler kategorisini inceleyebilirsiniz.

1. Sınıfa Yeni Başlayanlar İçin Önemli Kaynaklar, Birinci Sınıf Yardımcı Kaynaklar rehberini incelediğiniz için teşekkür ederiz. 

Daha Fazla Kaynak 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir